Mavi Eczanesi logo
Mavi Eczanesi logo

Mavi Eczanesi

  • Bingöl - Merkez
  • 04262327648
  • Ş.Mustafa Gündoğdu Mah.Ş.Mustafa Gündoğdu Cad.No.41 Toki Girişi Merkez/Bingöl
  • 15
(0)
Mavi Eczanesi Bingöl ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Mavi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Mavi Eczanesi Bingöl ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Mavi Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Mavi Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Mavi Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mavi Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Mavi Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Bingöl Merkez Nöbetçi Mavi Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Mavi Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Mavi Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Mavi Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Mavi Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Mavi Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Mavi Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Mavi Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Mavi Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bingöl İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bingöl ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Karlıova Eczanesi

Karlıova Eczanesi Bingöl ili Karlıova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Karlıova Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yaşar Eczanesi

Yaşar Eczanesi Bingöl ili Solhan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yaşar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Lokman Eczanesi

Lokman Eczanesi Bingöl ili Genç ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Lokman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bahar Eczanesi

Bahar Eczanesi Bingöl ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bahar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.