Yaşar Eczanesi

Yaşar Eczanesi

  • Bingöl - Solhan
  • tarihinde nöbetçi
  • 04267112212 04267112212
  • Yeni Mah.348 Sok.No.4 Solhan/Bingöl
(0)

29 Kasım 2021 Pazartesi Bingöl Solhan Nöbetçi Eczaneleri

Bingöl ili Solhan ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bingöl Solhan Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Bingöl Solhan nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Bingöl Solhan nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Solhan ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Solhan ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Bingöl Solhan Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Solhan Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Solhan Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Solhan nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Solhan ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Solhan nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Solhan ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Bingöl İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bingöl ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Karlıova Nöbetçi Eczaneleri

Bingöl Karlıova Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Karlıova nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Genç Nöbetçi Eczaneleri

Bingöl Genç Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Genç nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Bingöl Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.